Strona główna  |  O firmie  |  Certyfikaty  |  Dokumenty  |  Referencje  |  Grupy na dołączenie  |  Kontakt

POBIERZ

POBIERZ

POBIERZ
KALENDARZ
O firmie

 

 Szanowni Państwo !!!

Biuro Podróży „Odyseusz” działa na rynku od 1998 roku. To już ponad 15 lat specjalizujemy się w organizacji wycieczek objazdowych na terenie Kraju i Europy. Oferta nasza dedykowana jest do klientów grupowych. Organizujemy wycieczki pracownicze a także dla dzieci i młodzieży szkolnej oraz wszystkich tych, którzy będą zainteresowani wyjazdem z naszym Biurem.


Z ogromną satysfakcją oddajemy w Państwa ręce katalog z wycieczkami objazdowymi po Europie na sezon 2015/2016. Propozycję w nim zawarte to efekt rzetelnej pracy, zaangażowania, pasji, znajomości rynku pracowników Naszego Biura.

 

Długoletnia współpraca z naszymi stałymi i wymagającymi Klientami, przyczyniła się do powstania nowych, wyjątkowych programów. Mamy nadzieję, że NOWOŚCI programowe wzbudzą Państwa zainteresowanie i że każdy znajdzie w tym katalogu coś dla siebie, a my dołożymy wszelkich starań by wyjazdy z Biurem Podróży Odyseusz na długo zapadły w Państwa pamięci i zachęciły do kolejnych podróży.


Zachęcamy również wszystkich nauczycieli do zapoznania się z ofertą dedykowaną dla dzieci i młodzieży szkolnej. Tym razem oprócz katalogu z  wycieczkami objazdowymi po kraju i europie przygotowaliśmy folder z ofertą zielonych szkół i kolonii.  

 

Europa to kontynent różnorodnych miejsc, malowniczych miast i miasteczek, wspaniałej architektury, bajecznej przyrody i smacznej kuchni. To wszystko możemy Państwu zaoferować podczas naszych wycieczek a nasi profesjonalni piloci i kontrahenci z którymi współpracujemy zatroszczą się o miłą atmosferę i dołożą wszelkich starań aby wrócili Państwo  w pełni usatysfakcjonowani, zadowoleni, z mnóstwem wrażeń i ciekawych informacji,  a co za tym idzie gotowych do kolejnych podróży z Nami.

ŻYCZYMY UDANYCH WYJAZDÓW !!! 

Z poważaniem

Sławomir Piechowicz i Krzysztof Sonik

oraz

zespół Biura Podróży Odyseusz

Biuro, tel./fax (012) 6481286
Biuro, tel. (012) 4280220
Biuro, tel. (012) 4280222
SPECJALIŠCI W ORGANIZACJI WYCIECZEK DLA FIRM, PRACOWNIKÓW EDUKACJI, DZIECI I MŁODZIEŻY SZKOLNEJ - Gwarantujemy konkurencyjne ceny i dobr‘ jakoć usług.
Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji napisz do nas
© 2008 Odyseusz - Biuro Podróży. Wszystkie prawa zastrzezone. Projekt i wykonanie strony: m3.net

Ta strona używa plików cookies. Korzystaj‘c ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przegl‘darki. Zamknij