Strona główna  |  O nas  |  Certyfikaty  |  Dokumenty  |  Referencje  |  Kontakt

POBIERZ

POBIERZ
KALENDARZ

Dane wycieczki

Nazwa
Pielgrzymka: Na Chorwację i do Medjugorje - 9 dni
Kraj
Chorwacja/Bośnia i Hercegowina
Typ wycieczki
Pielgrzymki
Zakwaterowanie
Hotel **/***
Wyżywienie
HB

Galeria zdjęć

Medjugorie
Dubrownik Trogir Split widok na Pałac Dioklecjana Jeziora Plitvickie Brezje - Narodowe Sanktuarium Słoweńców Zadar - kościół św. Donata

Program wycieczki

Brezje, Opatija, Nin, Zadar, Trogir, Split, Dubrownik, Verpic, Medjugorje.

1 dzień:  
Wyjazd z umówionego miejsca. Przejazd przez Czechy i Austrię do Słowenii. Przyjazd do hotelu. Obiadokolacja, nocleg. 
2 dzień: 
Śniadanie. Przejazd do Brezje: Narodowego Sanktuarium Słowenii, gdzie czczona jest Matka Boska nieustającej Pomocy. Msza Święta. Nawiedzimy Bazylikę z cudownym obrazem, którą odwiedził także Jan Paweł II w 1996 r. Dalej przejazd do Postojnej, gdzie zwiedzimy jedną z najsłynniejszych jaskiń w Słowenii. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja, nocleg. 
3 dzień: 
Śniadanie. Krótka wizyta w Opatjii, sławnym kurorcie nadmorskim. Następnie przejazd do miejscowości Nin, gdzie zobaczymy starówkę na wyspie, którą otaczają pozostałości dawnych murów, wśród których są dwie bramy, prowadzące na dwa kamienne mosty łączące wyspę z lądem. Zobaczymy najcenniejszy zabytek Ninu - kościół Świętego Krzyża z IX wieku, który prawdopodobnie stanowił siedzibę biskupa Grgura. Uważa się go za najmniejszą katedrę na świecie (obwód ok. 40 m). Dalej przejazd do Zadaru. Krótkie zwiedzanie - kościół św. Donata, katedra św. Anastazji. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja, nocleg. 
4 dzień: 
Śniadanie. Przejazd do Trogiru, zwanego Chorwacką Wenecją, któremu niepowtarzalny charakter nadają gotyckie domy i renesansowe pałace z najbardziej charakterystyczną katedrą św. Wawrzyńca. Następnie zwiedzimy Split - miasto o bogatej historii z najbardziej znanym Pałacem Dioklecjana objętego patronatem UNESCO i będącego jednym z najlepiej zachowanych budowli rzymskich. Zobaczymy ratusz z XV wieku oraz katedrę. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja, nocleg. 
5 dzień:
Śniadanie. Wyjazd do Dubrownika, zwanego Perłą Adriatyku. Miasto zostało uznane za zabytek światowego dziedzictwa kulturowego. Zwiedzimy klasztor Franciszkanów, Pałac Rektorów, klasztor Dominikanów, studnię Onufrio, Bramę Pile, ulicę Placa oraz baszty, twierdze i wieże zegarowe. Zobaczymy również największa atrakcję, mury obronne, którymi można obejść niemal całe miasto. Przejazd na Riwierę Makarską. Obiadokolacja, nocleg. 
6 dzień: 
Śniadanie. Wypoczynek. Popołudniu przejazd do Vepric, gdzie znajduje się Sanktuarium Matki Bożej z Lourdes. Po zwiedzaniu wyruszymy w kierunku Medjugorje do Bośni i Hercegowiny. Przyjazd wieczorem do hotelu. Obiadokolacja, nocleg. 
7 dzień: 
Śniadanie. Medjugorje: miejsce objawień Matki Bożej Królowej Pokoju, która w 1981 roku ukazała się sześciorgu dzieciom. Nawiedzimy cudowne miejsce objawień - Górę Podbrdo, kościół Św. Jakuba oraz Górę Kriżevac. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja, nocleg. 
8 dzień: 
Śniadanie. Wyruszymy w kierunku Parku Narodowego w Plitwicach - jednego z największych i najstarszych w Chorwacji, wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego, chronionego przez UNESCO. W parku, na długości ponad 8 km znajduje się 16 turkusowych jezior położonych tarasowo i połączonych ze sobą niezliczoną ilością wodospadów. Spacer.  Nocny przejazd do Polski. 
9 dzień: 
Przyjazd do Polski w godzinach rannych.
 
Cena zawiera:
 • przejazd komfortowym autokarem,
 • 7 noclegów w hotelach **/***, 
 • 7 śniadań, 7 obiadokolacji, 
 • ubezpieczenie KL, NNW, 
 • opiekę pilota - przewodnika oraz kapłana,
 • program w czasie pielgrzymki, 
 • wszystkie opłaty drogowe oraz parkingi.
 
Cena nie zawiera: 
 • biletów wstępu do zwiedzanych obiektów,
 • kosztów przewodników lokalnych,
 • ubezpieczenie od chorób przewlekłych oraz kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej, 
 • napojów do obiadokolacji - płatne dodatkowo.
 
Gwarantujemy konkurencyjne ceny i dobrą jakość usług.
 


Cena

Miasto wyjazdu

Biuro, tel./fax (012) 6481286
Biuro, tel. (012) 4280220
Biuro, tel. (012) 4280222
SPECJALI|CI W ORGANIZACJI WYCIECZEK DLA FIRM, PRACOWNIKÓW EDUKACJI, DZIECI I MŁODZIEŻY SZKOLNEJ - Gwarantujemy konkurencyjne ceny i dobr? jako?ć usług.
Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji napisz do nas
© 2008 Odyseusz - Biuro Podróży. Wszystkie prawa zastrzezone. Projekt i wykonanie strony: m3.net

Ta strona używa plików cookies. Korzystaj?c ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przegl?darki. Zamknij