Strona główna  |  O nas  |  Certyfikaty  |  Dokumenty  |  Referencje  |  Kontakt

POBIERZ

POBIERZ
KALENDARZ

Dane wycieczki

Nazwa
Pielgrzymka: Do Rzymu i Północnym Szlakiem Alpejskim - 10 dni
Kraj
Włochy
Typ wycieczki
Pielgrzymki
Zakwaterowanie
Hotel **/***
Wyżywienie
HB

Galeria zdjęć

Mediolan - Katedra
Rzym - Bazylika św. Piotra Mentorello Certosa di Pavia Rzym - Bazylika św. Jana na Lateranie Padwa - Bazylika św. Antoniego Jezioro Garda

Program wycieczki

Barnbach, Padwa, Rzym, Watykan,  Mentorella, Piza, Dolina Aosty, Mediolan, Certosa di Pavia, Lago di Garda.

1 dzień: 
Wyjazd z umówionego miejsca. Przejazd w kierunku Austrii. Po drodze zatrzymamy się w niezwykle interesującym miejscu, w miasteczku Bärnbach, obowiązkowym punkcie programu każdego miłośnika sztuki. Zobaczymy bajkowy kościół św. Barbary, zaprojektowany przez znanego wiedeńskiego artystę - Hundertwassera oraz studnię Mojżesza. Przejazd do hotelu w Tarvisio. Obiadokolacja, nocleg.
2 dzień: 
Śniadanie. Przejazd do Padwy, słynnego miasta uniwersyteckiego (XIII wieku). Nawiedzimy Bazylikę św. Antoniego, wybudowaną nad grobem Świętego. Msza Święta. Wyjazd w dalszą drogę do Rzymu. Przyjazd do hotelu. Obiadokolacja, nocleg.
3 dzień: 
Śniadanie. Przejazd do Watykanu. Nawiedzimy Bazylikę św. Piotra, grób Ojca Świętego Jana Pawła II. Po południu zobaczymy także Bazylikę św. Jana na Lateranie i Bazylikę Santa Maria Maggiore, Zamek Anioła, Ołtarz Ojczyzny, Panteon, Koloseum, Plac i Schody Hiszpańskie oraz Fontannę di Trevi. Msza święta. Powrót do hotelu. Obiadokolacja, nocleg.
4 dzień: 
Śniadanie. Przejazd do Mentorelli, niewielkiego Sanktuarium Matki Bożej, położonego wśród wzgórz Gór Prenestyńskich, do którego pielgrzymował także Ojciec Święty Jan Paweł II. Msza Święta. Nawiedzimy Kościół poświęcony Madre Delle Grazie, otoczony opieką przez Zmartwychwstańców, zobaczymy także Grotę, w której według legendy szukał schronienia św. Benedykt. Po południu udamy się do Tivoli, miasta słynącego z przepięknych pałaców i fontann. Czas wolny. Powrót do hotelu. Obiadokolacja, nocleg.
5 dzień: 
Śniadanie. Przejazd do Pizy. Zobaczymy najcenniejszy w mieście plac czyli Campo dei Miracoli, gdzie znajduje się słynna Krzywa Wieża, katedra, baptysterium i Camposanto. Msza Święta. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja, nocleg.
6 dzień: 
Śniadanie. Przejeazd do Doliny Aosty, oddzielonej od Szwajcarii i Francji najwyższymi szczytami Alp: Monte Rosa, Matterhorn i Mont Blanc, ulubionego miejsca wakacyjnego wypoczynku Ojca św. Jana Pawła II. Msza Święta. W tym dniu proponujemy spacer malowniczą trasą do Les Cambes koło Introd (ok. 6 km). Przejazd do hotelu w Dolinie Aosty. Obiadokolacja, nocleg.
7 dzień: 
Śniadanie. Msza Święta. Wyjazd kolejką linową na Arp - 2755 m n.p.m. pod Mont Blanc lub na Punta Hellbronner i lodowiec. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja, nocleg.
8 dzień: 
Śniadanie. Przejazd do Mediolanu, stolicy Lombardii. Zwiedzimy wspaniałą katedrę, (dla chętnych wyjazd na dach Katedry). Następnie proponujemy spacer po Starym Mieście, zobaczymy m.in. słynny teatr La Scala. Następnie przejedziemy do Certosa di Pavia, gdzie zobaczymy wspaniały zespół klasztorny, założony w XIV wieku, na terenie którego znajdują się bezcenne dzieła architektury i sztuki sakralnej. Msza Święta. Przyjazd do hotelu. Obiadokolacja, nocleg.
9 dzień: 
Śniadanie. Udajemy się nad Jezioro Garda. Proponujemy rejs statkiem po największym jeziorze Italii, położonym u podnóża Dolomitów. Po południu wyjazd w drogę powrotną do kraju.
10 dzień: 
Przyjazd do Polski w godzinach południowych.
 
Cena zawiera:
 • przejazd komfortowym autokarem,
 • 8 noclegów w hotelach **/***,
 • 8 śniadań, 8 obiadokolacji, 
 • ubezpieczenie KL, NNW, 
 • opiekę pilota - przewodnika oraz kapłana,
 • program w czasie pielgrzymki, 
 • wszystkie opłaty drogowe oraz parkingi.
 
Cena nie zawiera: 
 • biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, 
 • kosztów przewodników lokalnych,
 • biletów komunikacji miejskiej,
 • ubezpieczenie od chorób przewlekłych oraz kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej,
 • napojów do obiadokolacji - płatne dodatkowo. 
 
Gwarantujemy konkurencyjne ceny i dobrą jakość usług.

 Cena

Miasto wyjazdu

Biuro, tel./fax (012) 6481286
Biuro, tel. (012) 4280220
Biuro, tel. (012) 4280222
SPECJALI|CI W ORGANIZACJI WYCIECZEK DLA FIRM, PRACOWNIKÓW EDUKACJI, DZIECI I MŁODZIEŻY SZKOLNEJ - Gwarantujemy konkurencyjne ceny i dobr? jako?ć usług.
Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji napisz do nas
© 2008 Odyseusz - Biuro Podróży. Wszystkie prawa zastrzezone. Projekt i wykonanie strony: m3.net

Ta strona używa plików cookies. Korzystaj?c ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przegl?darki. Zamknij