Strona główna  |  O nas  |  Certyfikaty  |  Dokumenty  |  Referencje  |  Kontakt

POBIERZ

POBIERZ
KALENDARZ

Dane wycieczki

Nazwa
Wokół Alp - 8 dni
Kraj
Austria/Niemcy/Szwajcaria/Francja/Włochy
Typ wycieczki
Wycieczki pracownicze
Zakwaterowanie
Hotel***
Wyżywienie
HB

Galeria zdjęć

Gruyers
Zamek Neuschwestein Salzburg - twierdza Charmonix-Aiguille du Midi Zurych Lozanna - siedziba MKOl Mediolan - Katedra

Program wycieczki

Dzień: 1

Wyjazd we wczesnych godzinach rannych z umówionego miejsca.  Przejazd do Czeskiego Krumlova, zobaczymy zamek rodziny Schwarzenbergów, spacer po urokliwych uliczkach starówki. Z licznych tarasów widokowych i mostów na Starym Mieście zobaczymy panoramę miasta i największego zakola Wełtawy. Na koniec  wizyta w sklepach z ceramiką, gdzie można zakupić malowany dzbanek o którym śpiewała Helena Vondrackova. Przejazd na obiadokolację i nocleg.

Dzień: 2

Śniadanie. Przejazd do Salzburga: jedno z najpiękniejszych miast Austrii. Zwiedzanie Starego Miasta – Pałacu Mirabell z kompleksem ogrodów, starówki, katedry, Getreidegasse - najstarsza i najpiękniejsza uliczka miasta (pod nr 9 znajduje się Dom Mozarta). Średniowieczna twierdza Hohensalzburg (bez wyjazdu na górę). Wyjazd w kierunku  Niemiec . Przyjazd do hotelu w okolice Garmich Partenkirchen na obiadokolacja i nocleg.

Dzień: 3 

Śniadanie. Przejazd do Zamku Neuschwanstein: najbardziej bajkowy Zamek Ludwika II, który był inspiracją dla zamku Disneya, Marienbrucke - most łączący oba brzegi wąwozu. Około południa wyjazd w dalszą drogę w kierunku Szwajcarii. Przyjazd do Zurychu: największego miasta Szwajcarii. Spacer najdroższą ulicą europy - Bahnhofstrasse, Stare Miasto, taras widokowy Lindenhof, kościół św. Piotra z największym zegarem w Europie, kościół Fraumünster z witrażami Chagall’a i Giacomettiego oraz katedrę Grossmünster. Obiadokolacja. Przejazd na nocleg.

Dzień: 4 

Śniadanie. Ziedzanie fabryki czekolady w Broc" calliere " lub przejazd do Gruyeres  do znanego światowego ośrodka serowarstwa. Zobaczymy pokaz procesu powstawania sera szwajcarskiego Gruyère. Następnie przejazd do Lozanny, odwiedzimy MKOl – Międzynarodowy Komitet Olimpijski.  Obiadokolacja. Przejazd w kierunku Chamonix na nocleg.

Dzień: 5

Śniadanie. Chamonix – wyjazd na Aguille du Midi - spacer po tarasie, zjazd i przejście na kolejkę Montevers-Mer de Glace, w miarę czasu wejście do groty lodowej w największym lodowcu tej części Alp. Czas wolny w Chamonix. Przejazd na obiadokolację i nocleg  w okolice Jeziora Como.

Dzień: 6 

Śniadanie. Przejazd nad Jezioro Como, które należy do najbardziej malowniczo położonych jezior alpejskich. Godzinny rejs po Jeziorze, oraz zwiedzanie miasteczka Como. Perełką Jeziora jest miejscowość  Bellagio – spacer po nastrojowych uliczkach biegnących w stronę jeziora. W Bellagio Kręcono takie filmy jak  “Casino Royale” i drugą część “Gwiezdnych wojen”.  (możliwość odbycia rejsu po jeziorze – koszt dodatkowy). Następnie przejedziemy do Mediolanu.  Zobaczymy tu między innymi Galerię Wiktora Emanuela II z butikami znanych projektantów mody, przepiękną Katedra Duomo,  Operę  La Scale i wiele innych zabytków.  Przejazd na obiadokolację i nocleg w okolice Werony.

Dzień: 7

Śniadanie. Przejazd do Werony - należy obok Wenecji do najbardziej interesujących miast regionu Veneto. Zobaczymy: rzymski amfiteatr Arena, Piazza dei Signori, Casa Capuletti ze słynnym balkonem szekspirowskiej Julii.  Po 4 godzinach wyjazd z Werony do Polski.

Dzień: 8


Zakończenie wycieczki we wczesnych godzinach wczesno rannych.

Cena zawiera:

 • przejazd komfortowym autokarem (WC, AC, DVD, barek),
 • 6 noclegów w hotelu*** w pokojach 2,3 osobowych z Łazienkami,
 • 6 śniadań, 6 obiadokolacji,
 • opiekę pilota,
 • ubezpieczenie KL, NNW,
 • wszystkie opłaty drogowe oraz parkingi.


Cena nie zawiera:

 • biletów wstępów do zwiedzanych obiektów, rejsu po Jeziorze Como,
 • lokalnych przewodników,
 • napojów do obiadokolacji,
 • opłat klimatycznych,
 • dopłaty do pokoju 1-osobowego,
 • zestawów słuchawkowych.


Gwarantujemy konkurencyjne ceny i dobrą jakość usług.Cena

Miasto wyjazdu Cena w przypadku 35os. Cena w przypadku 47os.
Katowice2520.00 zł2250.00 zł
Kraków2540.00 zł2270.00 zł
Rzeszów2600.00 zł2310.00 zł

Biuro, tel./fax (012) 6481286
Biuro, tel. (012) 4280220
Biuro, tel. (012) 4280222
SPECJALI|CI W ORGANIZACJI WYCIECZEK DLA FIRM, PRACOWNIKÓW EDUKACJI, DZIECI I MŁODZIEŻY SZKOLNEJ - Gwarantujemy konkurencyjne ceny i dobr? jako?ć usług.
Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji napisz do nas
© 2008 Odyseusz - Biuro Podróży. Wszystkie prawa zastrzezone. Projekt i wykonanie strony: m3.net

Ta strona używa plików cookies. Korzystaj?c ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przegl?darki. Zamknij