Strona główna  |  O nas  |  Certyfikaty  |  Dokumenty  |  Referencje  |  Kontakt

POBIERZ

POBIERZ
KALENDARZ

Dane wycieczki

Nazwa
Albania - Saranda - wypoczyne i zwiedzanie - 12 dni
Kraj
Albania
Typ wycieczki
Wypoczynek i zwiedzanie
Zakwaterowanie
Hotel***
Wyżywienie
HB

Galeria zdjęć

Albania - Saranda
Sranda Ksamil Butrint Korfu Saranda - plaża Mapa Albani

Program wycieczki

Dzień 1:
Wyjazd w godzinach rannych. Przejazd przez Słowację, Węgry w kierunku Serbii.
Dzień 2   
Dalsza podróż przez Macedonię i Grecję do Sarandy (Albania). Przyjazd do hotelu w Sarandzie w godzinach przedpołudniowych. Zakwaterowanie, czas wolny na odpoczynek. Wieczorem, biadokolacja i nocleg.
Dzień: 3-10  
Pobyt wypoczynkowy w Albanii – Saranda. Podczas pobytu świadczenia żywieniowe (śniadania i obiadokolacje.
Dzień: 11 
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. W godzinach południowych wyjazd w kierunku Polski.
12 dzień:
Dalsza podróż w kierunku Polski. Zakończenie wycieczki w późnych godzinach popołudniowych.

Cena zawiera:

  • przejazd komfortowym autokarem (WC, AC, DVD, barek),
  • 9 noclegów pobytowych w Sarandzie w hotelu EPIRUS*** w pokojach 2,3 osobowych z łazienkami,
  • 9 śniadań, 9 obiadokolacji,
  • opieka pilota podczas wyjazdu,
  • ubezpieczenie KL, NNW oraz od chorób przewlekłych,
  • wszystkie opłaty drogowe oraz parkingowe,
  • TFG.

Cena nie zwiera:

  • wycieczek fakultatywnych podczas pobytu,
  • dopłat do pokoi 1- osobowych,
  • taksa klimatyczna – 1 Euro/os. za dobę x 9 noclegów.

WYCIECZKI FAKULTATYWNE PODCZAS TRWANIA IMPREZY: (PROPOZYCJE) – PODANE CENY WYCIECZEK SĄ PRZY KOMPLETNEJ LICZBIE UCZESTNIKÓW

Wycieczka nr 1
GJIROKASTRA I BLUE EYE - Gjirokastra, ważne miasto w południowej Albanii, zostało uznane za "miasto muzeum" i figuruje na liście UNESCO. Gjirokastra jest zbudowana na zboczu wzgórza i słynie z charakterystycznych wąskich kamiennych uliczek coble. Zwiedzanie zamku Alego Pashy gdzie obecnie mieści się muzeum militariów i skąd roztacza się przepiękny panoramiczny widok. Czas na obiad w tradycyjnej restauracji w mieście (za dodatkową opłatą). Następnie zwiedzanie Muzeum Etnograficznego znajdującego się w domu rodziny Skenduli. W drodze powrotnej do Sarandy wizyta przy źródle Blue Eye, czas na kąpiel. Wycieczka całodzienna.
CENA - 30 EURO/OS. (zawiera: przejazd klimatyzowanym autokarem, opiekę pilota /przewodnika, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów).

Wycieczka nr 2
BUTRINTI – ALBAŃSKIE POMPEJE I KSAMIL - przejazd do miasta Butrinti wpisanego na listę UNESCO. Zwiedzanie: świątynia Asklepiosa, baptysterium, Brama Lwów, Akropol. Przejazd do Ksamili - perły albańskiej natury, słynącej z pięknych, czystych plaż. Ponad dwie godziny czasu wolnego na plaży i zwiedzanie miasteczka. Wycieczka całodzienna.
CENA - 25 EURO/OS. (zawiera: przejazd klimatyzowanym autokarem, opiekę pilota /przewodnika, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów).

Wycieczka nr 3
RIWIERA ALBAŃSKA - wycieczka wzdłuż wybrzeża od Sarandy w kierunku Himary, podczas której można podziwiać piękno wybrzeża albańskiego. Postój w Borsh na kawę i zwiedzanie zamku Porto Palermo, zbudowanego przez Alego Pashę dla żony Vasyliki. Postój na kąpiel w Lamanji w pobliżu Himary. Czas wolny na obiad (dodatkowo płatny). Przejazd na wzgórze w Sarandzie na zamek Lekuresi, skąd rozpościera się przepiękny widok na całą okolice Sarandy. Wycieczka całodzienna.
CENA - 30 EURO/OS. (zawiera: przejazd klimatyzowanym autokarem, opiekę pilota /przewodnika, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów).

Wycieczka nr 4
ALBAŃSKI WIECZÓR FOLKLORYSTYCZNY - kolacja z lokalnymi specjałami i winem, przy typowej muzyce i tańcach
Cena -  30 EURO/OS. (zawiera kolację i wino).

Wycieczka  nr 5 Jeep Safari
JEEP SAFARI W ALBANI - to świetna off-roadowa wyprawa, gdzie z jednej strony można podziwiać piękne wybrzeże morza Jońskiego z widoczną na horyzoncie wyspą Korfu, a z drugiej pasmo górskie z przepiękną śródziemnomorską roślinnością. Co jakiś czas przebiegają owce, gdzieniegdzie widać osły czy krowy, mijamy małe albańskie wioski, a wszystko to z pokładu jeepa, który dodaje wycieczce sporo adrenaliny.
Ceny od 45 Euro/os. w zależności od wyboru trasy
 

Wycieczka nr 6 
REJS NA WYSPĘ KORFU – znana jako jedna z najpiękniejszych i najbardziej popularnych wysp greckich. Miasto Korfu ma kosmopolityczny charakter połączony z tradycją . Stare Miasto jest dla turystów prawdziwą perełką. Zobaczymy 2 weneckie fortece, plac Spianady i wybrukowaną ulicę Liston, która jest kopią Rue de Rivoli w Paryżu, zobaczymy najwyższy kościół w mieście Agios Spyridon. Na wzgórzu ponad miastem jest miejsce zwane Kanoni z którego rozpościera się piękny widok na mały kościół Vlacherna i słynną wyspę Myszy i oczywiście zobaczymy piękne plaże wyspy Korfu
Cena - 65 Euro/os.Cena

Miasto wyjazdu Cena w przypadku 35os. Cena w przypadku 47os.
Katowice2530.00 zł2290.00 zł
Kraków2530.00 zł2290.00 zł
Rzeszów2540.00 zł2295.00 zł

Biuro, tel./fax (012) 6481286
Biuro, tel. (012) 4280220
Biuro, tel. (012) 4280222
SPECJALI|CI W ORGANIZACJI WYCIECZEK DLA FIRM, PRACOWNIKÓW EDUKACJI, DZIECI I MŁODZIEŻY SZKOLNEJ - Gwarantujemy konkurencyjne ceny i dobr? jako?ć usług.
Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji napisz do nas
© 2008 Odyseusz - Biuro Podróży. Wszystkie prawa zastrzezone. Projekt i wykonanie strony: m3.net

Ta strona używa plików cookies. Korzystaj?c ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przegl?darki. Zamknij